ACTIVITY CLUB

Nabízíme základní a zdokonalovací plavecké kurzy pro děti ve věku 5-15let, zdokonalovací a kondiční plavání pro dospělé, plavecké kurzy pro školy a školky, plavecký oddíl a plavecké tábory, soustředění a příměstské tábory

www.activityclub.cz

VSC Plavání

Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (dříve Středisko vrcholného sportu Ministerstva školství) vzniklo v roce 1974. Plavci, kteří trénují na bazénu na Strahově, tvoří páteř české plavecké reprezentace. V posledních letech plavci VSC ovládají české plavání, což potvrzuje pět prvních míst v anketě „Plavec roku 2014 a 2015“.

www.vsc-plavani.cz

Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

Trénujeme skupiny i jednotlivce - děti od 4 let, mládež a dospělé, závodní i rekreační plavce. S nejmenšími dětmi plaveme podle naší propracované metodiky, kdy mj. dbáme na základní plavecké dovednosti. Zmiňovaná metodika také vyšla v knižní podobě, která nese název „Jak naučit děti plavat hladce“. Všechny naše lekce jsou vedeny zkušenými trenéry. Vždy dbáme na skutečně osobní přístup. Během roku organizujeme spoustu jedno i vícedenních akcí pro dětské i dospělé plavce. Nabízíme také zcela jedinečnou službu v podobě VIDEO ANALÝZY, díky které provedeme rozbor Vaší plavecké techniky. Napravíme nedostatky a docílíme tak Vašeho okamžitého zlepšení! Připojit se k nám můžete kdykoliv během roku. Těšíme se na Vás!

www.swimsmooth.cz

Sport Academy

Nabízíme základní a zdokonalovací plavecké kurzy pro děti ve věku 5-15let, zdokonalovací a kondiční plavání pro dospělé, plavecké kurzy pro školy a školky, plavecký oddíl a plavecké tábory, soustředění a příměstské tábory

www.sportacademy.cz

Vyšší odborná škola České unie sportu s.r.o.

Poskytuje vzdělání v oboru Management sportu a v oboru Wellness specialista. V čem jsme jiní než ostatní VOŠ a VŠ? VOŠ ČUS si zakládá na osobním přístupu ke svým studentům. Jsme malá škola s menším počtem studentů, a to nám umožňuje osobní přístup ke každému našemu studentovi. Zakládáme si na rodinné a přátelské atmosféře, kdy nám nejsou lhostejné názory i osobní problémy našich studentů, a ty se pak s nimi snažíme řešit. Snažíme se každého studenta provést studiem až k jeho zdárnému zakončení. U nás student není čárka v seznamu.

www.vos-cus.cz

Prague Sharks

An English speaking swimming club for children up to 18 and hobby adult swimmers.

www.praguesharks.com

AQUA-FIT

Náš klub AQUA-FIT pořádá lekce aqua-aerobiku. Cvičení ve vodě nezatěžuje klouby a zádové svalstvo. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Bazén Strahov využíváme od roku 2003. Připojit se můžete kdykoliv.

www.aqua-fit.cz

Plavecká škola Happy Swim®

Učíme lidi plavat. Bez stresu. S empatií. Odborně. Díky dlouholetým zkušenostem moc dobře víme, že každý jsme jiný, jinak se učíme, máme různé příběhy či motivace a podle toho k tomu přistupujeme. Přinášíme Vám výuku dětí i dospělých, začátečníků i pokročilých, individuální i skupinové lekce, jednodenní kempy i příměstské tábory.

www.happyswim.cz

PARA PLAVÁNÍ PRAHA

UJsme sportovní klub para plavání. Vedeme plavce od začátečníků neplavců až ke sportovnímu tréninku paralympijských reprezentantů. Pracujeme s dětmi od čtyř let i s dospělými. Cílovou skupinou jsou tělesně postižení s potenciálem samostatného plavání a zapojením do závodního programu s pravidelným tréninkem vícekrát týdně. Z klubu vzešli všichni čeští tělesně postižení paralympijští medailisté - celkem získali od roku 1995 více než 100 medailí z paralympiád, MS a ME. Nejúspěšnějším plavcem historie je čtyřnásobný paralympijský vítěz Martin Kovář, iniciátor celého programu. Šéftrenérem klubu je od počátku do dnes Jan Nevrkla. Nejúspěšnějšími plavci klubu v současnosti jsou nejmladší paralympionička z Ria, vítězka Evropských paralympijských her mládeže, Anežka Floriánková a účastník LPH 2020 v Tokiu Tadeáš Strašík. Členem klubu byl i paralympijský vítěz Arnošt Petráček. Klub byl založen na Tři krále roku 2000 a kořeny projektu lze najít již v roce 1992. Jsme klub s tradicí a s kontinuálním, dynamickým rozvojem. S plavci pracujeme odborně, ale hlavně radostně a na bazéně i mimo něj vládne přátelská a uvolněná atmosféra, která přirozeně vede plavce k poznání, že mohou víc, než si mysleli. Podporovatelům nabízíme partnerství s celosvětově unikátním projektem a spojení s mimořádnými osobnostmi nejen sportu, nejen paralympijského, ale s lidmi, kteří jsou životní inspirací pro všechny.

www.paraplavanipraha.cz

VICTORIA VSC MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (dříve Středisko vrcholného sportu Ministerstva školství) vzniklo v roce 1974. Plavci, kteří trénují na bazénu na Strahově, tvoří páteř české plavecké reprezentace. V posledních letech plavci VSC ovládají české plavání, což potvrzuje pět prvních míst v anketě „Plavec roku", a to nepřetržitě již od roku 2014.

www.vsc.cz

Waters' Sports School, z.ú.

Nabízíme výuku plavání a trénink pro děti od 4 let, pro mládež a pro dospělé. Pořádáme skupinové plavecké kurzy, školní plavání, individuální lekce, sportovní kempy a pracujeme na společných cílech. Plavci se k nám mohou připojit kdykoli během školního roku.

Swim courses for kids 4+ and adult swimmers, beginners are welcome. All WSS instructors are English speaking. Swimming for your life time.

www.watersss.cz

VAquatics swimming academy

Jsme mezinárodní plavecká akademie, která přináší do České republiky nejnovější metody a zkušenosti z prostředí světových plaveckých programů. Naše poslání je předávat jedinečné zážitky z plavání. Zaměřujeme se, jak na vrcholovou přípravu týmů elitních plavců z celého světa, tak na dosahování osobních cílů amatérských plavců, triatlonistů, otužilců či jiných plaveckých nadšenců všech úrovní. Nabízíme individuální lekce i skupinové kurzy pro děti, mládež i dospělé.

We are an international swimming academy which delivers to Czech Republic the newest and high performance methods from world’s leading programs. Our mission is imparting a unique swimming experience. We specialize on coaching elite swimmers from around the world, and in addition we are here for amateur swimmers of asll levels, who strive to achieve personal goals. We organize individual lessons as well as group ones, for children, youth and adults.

www.vaquatics.cz